AKTUALNOŚCICzwarta kolejka ligowa za nami
2017-09-25 U-13 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Czwarta kolejka ligowa za nami

W sobotę rano na wyjeździe zagraliśmy z drużyną z UKS Lesznowola. Tym razem nasza drużyna zagrała bardzo słabe zawody i zasłużenie przegrała w Lesznowoli 6:2. O ile w pierwszej połowie (wynik 1:1) chłopcy jeszcze dotrzymywali kroku drużynie gospodarzy, o tyle druga połowa to bardzo słaba gra zespołu. Bramki traciliśmy po indywidualnych błędach, a w ofensywie nie potrafiliśmy pokazać potencjału. Drużyna gospodarzy zweryfikowała cele na dalszą część sezonu ..

UKS Lesznowola - Mazur Karczew 6:2

Bramki: Pałczyński, Ciszkowski

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Ciszkowski, Toure, Wielgomasz, Dąbrowski, Kamiński, Łukasik, Janiak, Przewodowski, Pałczyński, Biedrzycki

W drugim z sobotnich spotkań zmierzyliśmy się w pojedynku derbowym z drużyną Start Otwock. Do przerwy przegrywamy 0:2. Po wznowieniu meczu, bramkę kontaktową strzela Mikołaj. Chwilę później kontuzjom ulegają nasi obrońcy Gabryś i Bartek. Tak duże osłabienie skutkuje stratą kolejnych bramek i w efekcie przegrywamy w stosunku 1:6. Mamy nadzieję, że urazy nie są poważne i nasi zawodnicy szybko wrócą do gry.

Start Otwock - Mazur II Karczew 6:1

Bramki: Sławiński

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Wyszomirski, Kasprzak, Kurek, Kołodziejczyk, Galas, Niedziółka, Suchecki, Świerlikowski, Rębkowski Kuba, Rębkowski Kacper, Matuszewski, Sławiński, Kiliszczyk, Osica, Nowak