AKTUALNOŚCIPorażka z zespołem trenera Stasiuka
2017-10-01 Mazur II Karczew Aktualności

Porażka z zespołem trenera Stasiuka

Dwójka przegrała z zespołem prowadzonym przez Łukasza Stasiuka Victorią II Sulejówek 2-4 (1-0). Mazur II wyszedł na prowadzenie po bramce Adriana Kamińskiego. Potem karnego nie wykorzystał Marcin Wojciechowski. Drugą bramkę zdobył Mateusz Tereszczyński.
Damian Falkowski: W 9 kolejce LO podejmowaliśmy mocny zespół rezerw Victorii Sulejówek z dobrze nam znanym w Karczewie trenerem Stasiukiem. Mecz ułożył sie nam bardzo dobrze po błędzie defensywy Victorii i szybko wyszliśmy na prowadzenie. Niestety nie trwało ono długo - gospodarze szybko odpowiedzieli i po wyrównaniu szybko wyszli również na prowadzenie. Pierwsza połowa byla zdecydowanie pod dyktando gospodarzy wzmocnionych zawodnikami pierwszego zespołu i mogła zakończyc sie wyzszym prowadzeniem. Widać było różnice między zawodnikami którzy zeszli z pierwszego zespołu Victorii a naszą młodą drużyną.

W drugiej połowie znowu uśmiechnęło się do nas trochę szczęścia i mogliśmy doprowadzić do wyrównania z rzutu karnego. Niestety Marcin Wojciechowski przestrzelił. Można teraz gdybać co by było gdyby, ale Sulejówek był na pewno w ocenie całego meczu zespołem lepszym, dojrzalszym i widać było też że zawodnicy którzy spadli z jedynki robili zdecydowaną różnicę. My naszym młodym zespołem staraliśmy sie dorównać , niestety nie udało sie, bolą bramki jakie tracimy no ale jest to efekt niestety tego że większość tych młodych chłopaków na tym poziomie nie grała i brakuje zdecydowanie doświadczenia.

Dwie ostatnie bramki to niestety kolejne błędy indywidualne, które ustawiły mecz. Mimo porażki na pewno na plus że kolejni młodzi zawodnicy dostają szanse (Maszewski , Jobda rocznik 2000). Za tydzień kolejne ważne spotkanie z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i liczymy na przerwanie passy 3 porażek w lidze i zwycięstwo na własnym boisku.

Victoria II Sulejówk 4-2 (2-1) Mazur II Karczew

Mazur II: Rudzki - Kołodziejczyk Sobczak Jobda Trzepałka 47żk (65.Radomski) - Bielecki Celiński - Trzaskowski (50.Tereszczyński) Maszewski Gędzielewski - Kamiński (60 Wojciechowski)