AKTUALNOŚCIUdany rewanż Piaseczna
2017-10-14 Mazur Karczew Aktualności

Udany rewanż Piaseczna

Po 10 meczach bez porażki z rzędu ( wtym 2 pucharowych) Mazur wraca z Piaseczna na tarczy. Gospodarze odrobili pucharową lekcję futbolu i udanie zrewanżowali się Mazurowi. Mimo, że to Kamil Gałązka strzelił pierwszego gola, to potem Pawka musiał aż trzykrotnie wyjmować futbolówkę z bramki.

ZAPIS RELACJI LIVE:

4' strzał gospodarzy z 25 metrów obok słupka.
5' strzał Raszki obronił Wąszewski.
10' strzał Filipczaka bardzo niecelny
20 'Raszka w sytuacji sam na sam, strzał broni Wąszewski
21' 1-0 dla Mazura. Dośrodkowanie po ziemi Maćka Bakuły, wślizgiem piłkę do bramki pakuje Kamil Gałązka
27' 1-1 po golu z karnego. Faulował Bakuła
38' - Błesznowski lepszy w sytuacji 100%-towej
45' - do przerwy remis 1-1

46' - w przerwie na lewej obronie Bakułę zmienia Zalewski.
46' - 2-1 dla Piaseczna. Jadacki przyjął piłkę na 16 metrze, podprowadził i strzelił po długim rogu. Bardzo słabo rozpoczęła się 2.połowa dla Mazura
79' - niestety 3-1. Z pierwszej piłki po dośrodkowaniu strzelił Krupnik

MKS Piaseczno-MAZUR 3-1 (1-1)
Gole: 27.Matulka (k), 46.Jadacki, 79.Krupnik - 21.Gałązka (as.Bakuła)

Mazur: Błesznowski - Bakuła (46.Zalewski 65żk), Maruszewski, Krawczyk 76żk (77.Bylak), Dąbkowski (85.Pasik) - Filipczak (68.Zembol), Piekut - Pielak (85.Głogowski), Gałązka 51żk, Trzaskowski (61.Dąbrowski) - Raszka

Sędzia: Grzeszczak (Warszawa)