AKTUALNOŚCITrampkarze U-15 w Lidze Wojewódzkiej
2017-10-21 U-15 (2003) Aktualności

Trampkarze U-15 w Lidze Wojewódzkiej

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu, osiągnęliśmy zamierzony cel i nasz awans stał się faktem. Powiedzenie "Do trzech razy sztuka" w naszym przypadku się sprawdziło, upragniona promocja do ligi wojewódzkiej stała się faktem.

Bez względu na wyniki spotkań, które pozostały do rozegrania, możemy już myśleć o kolejnym sezonie... Dzisiejszy rywal na własnym boisku przegrał tylko raz, dlatego podeszliśmy do meczu mocno skoncentrowani. Co prawda w ostatnich dwóch sezonach rozgrywając mecze w Józefowie byliśmy górą wygrywając 5:2 i 4:0, ale każdy mecz jest inny i składy osobowe drużyn także się zmieniają. W pierwszej połowie jedna dobra okazja do strzelenia gola dla Józefovii, zawodnik Józy stanął oko w oko z naszym bramkarzem, ale strzelił zbyt lekko i strzał został bez problemu obroniony. My strzelamy gola po rzucie rożnym "do szatni". Wcześniej dwukrotnie strzelaliśmy minimalnie niecelnie oraz jeden strzał z rzutu wolnego został obroniony przez bramkarza. Początek drugiej połowy to znów okazja do strzelenia gola przez gospodarzy, ale ponownie nasz bramkarz ( inny bramkarz :) ) broni w sytuacji sam na sam. Chwilę po tym przeprowadzamy składną akcję i wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie. Od tego momentu skończyło się spotkanie dla gospodarzy...Mazur osiągnął przewagę i miał całkowitą kontrolę na boisku. Po kilkunastu minutach strzelamy trzecią bramkę i zaczynamy świętowanie awansu do ligi wojewódzkiej. BRAWO !!!