AKTUALNOŚCIZa późny zryw w Mszczonowie
2017-10-28 Mazur Karczew Aktualności

Za późny zryw w Mszczonowie

Mazur wraca z Mszczonowa na tarczy. Przegrywając 0-3, zdołał jednak prawie zniwelować straty w samej końcówce meczu, po bramkach Macieja Bakuły i Pawła Bylaka. Ostatecznie uległ rywalowi 2-3 (0-2).

1' - W zespole dzisiaj nie wystąpią: Mateusz Pielak (kartki) oraz kontuzjowani Jakub Piekut i Arkadiusz Zalewski.
11' - Gałązka z 6 metrów obok bramki.
13' - w odpowiedzi identyczna sytuacja dla gospodarzy
17' - strzał rywali nad poprzeczką
20' - rożny dla Mazura, zamieszanie i obrońca wybija piłkę
25' - 1-0 dla Mszczonowianki. Dośrodkowanie z boku od Cudnego i zamykający na wślizgu Sosnowski strzelił bramkę
27' - Raszka strzela po błędzie bramkarza. Obrońca wybija z bramki
35' - Rożny dla gospodarzy. Strzał głową broni Pawka, ale dobitka Marciniaka skuteczna i 0-2
45' - strzał gospodarzy w słupek.
Przerwa - Rywale przede wszystkim skuteczniejsi. Mieliśmy 2 sytuacje ale zabrakło szczęścia.

46' - 2 zmiany. Za Gałązkę i Pasika na placu pojawili się Bylak i Staluszka.
49' - rożny dla rywali, głową wybija Dąbek.
52' - za faul Błesznowskiego za polem karnym żółta kartka. Z wolnego po murze nad bramką.
60' - strzał Trzaskowskiego obok bramki
63' - raczej po meczu, po pięknym strzale zza pola karnego Glińskiego 3-0
67' - setka dla rywali, sytuacja sam na sam i strzał obok słupka
71' - Staluszka obok bramki
77' - komplet zmian poza bramkarzem w Mazurze i gra na 3 stoperów
78' - kolejna okazja dla rywali. Z 6 metrów nad poprzeczką.
89' - Piękna bramka Maćka Bakuły. Strzał z 30 metrów.
90' - Wrzutka Mazura, głową przedłużył Maruszewski a Paweł Bylak zdobył głową do pustej bramki gola kontaktowego
KONIEC MECZU - To nasz 3 mecz z rzędu bez wygranej.

Mszczonowianka Mszczonów-MAZUR  3-2 (2-0)
Gole: 25.Sosnowski 35.Marciniak, 63.Wójcik - 89.Bakuła, 90.Bylak (as.Maruszewski)

Mazur: Błesznowski 52żk - Bakuła, Maruszewski 55żk, Krawczyk (77.Gregorczuk), Dąbkowski (65.Głogowski) - Filipczak (64.Celiński), Zembol - Pasik (46.Staluszka), Gałązka (46.Bylak), Trzaskowski - Raszka (70.Dąbrowski)

Sędzia: Baranowski (Siedlce)