AKTUALNOŚCIPrzegrany mecz na zakończenie ligi
2017-11-09 U-10 (2008) Aktualności

Przegrany mecz na zakończenie ligi

W ostatniej kolejce Mazur U-10 zagrał z MKS-em Piaseczno który jeszcze miał szanse awansu do 1 ligi Warszawskiej. Na wynik spotkania bardzo duży wpływ miało złe wejście w mecz. Gdzie już po kilku minutach przegrywaliśmy 0:2. Od tego momentu poprawiliśmy grę w obronie i zaczęliśmy przejmować inicjatywę. Bardzo dobre spotkanie tego dnia rozgrywał Michał Parzych który był bezbłędny w defensywie oraz wielokrotnie inicjował groźne akcje ofensywne.

Pod koniec drugiej kwarty najpierw gospodarze strzelaja trzeciego gola a potem bardzo ladnym strzałem z woleja Grosik strzela bramkę kontaktowa.Od trzeciej kwarty to my mamy przewage i bardzo grozne sytuacje ale niestety w tym dniu nasze celowniki są źle nastawione i ulegamy gospodarza 1:4.Chodź trzeba docenić chłopców którzy do konca walczyli o zmianę rezultatu i za to należą im się duza brawa.Teraz juz myślimy o nowym sezonie gdzie po przepracowanej zimie  będziemy jeszcze mocniejsi!!!

W meczu z Mks-em Piaseczno bardzo udany debiut zaliczają Oskar Szczepański i Jaś Zakrzewski (wielkie brawa dla nich)

MKS PIASECZNO-Mazur Karczew 4:1