AKTUALNOŚCINie wyrwali Dębu
2017-11-11 Mazur II Karczew Aktualności

Nie wyrwali Dębu

W ostatnim meczu tej jesieni Ligi Okręgowej, Mazur II przegrał w Wieliszewie z Dębem 1-5. Honorowe trafienie dla Dwójki zdobył Marcin Wojciechowski. Asystował mu Paweł Trzepałka.

Damian Falkowski: Meczem z Dębem skończyliśmy rundę , niestety na pewno nie tak jak byśmy chcieli skończyć. Niefrasobliwość i błędy zwłaszcza przy SFG po których padły 3 bramki nie mogą sie zdarzyć. Bramka na 3-1 podcięła nam skrzydła. Zawodnik Dębu oddał strzał życia z rzutu wolnego. W drugiej połowie z minuty na minutę otwieralismy sie coraz bardziej i gospodarze nas dwukrotnie skontrowali. Na pewno wynik boli , niestety bez kilku ważnych zawodników nie sprostaliśmy dzisiaj rywalowi i przegraliśmy.

Dąb Wieliszew 5-1 (3-1) Mazur II Karczew

Skład: Glasek - Kołodziejczyk (60 Falkowski) Sobczak Wójcik Domański - Gedzielewski Michalik - Kamiński (50 Kotowski) Wojciechowski Trzepalka - Biedrzycki (45 Grabski)