AKTUALNOŚCILiga Powiatowa U-10 wygrywa z OKS-em 2007
2017-11-16 U-10 (2008) Aktualności

Liga Powiatowa U-10 wygrywa z OKS-em 2007

W meczu Ligi Powiatowej kolejnym naszym rywalem był zespół Oks-u Otwock rocznik 2007. Początek spotkania był w  naszym wykonaniu bardzo dobry gdzie po bardzo składnych akcjach wychodzimy na prowadzenie i przez prawie trzy kwarty to my zdecydowanie prowadzimy 5-1. Od tego momentu następuje lekkie rozluźnienie i bardziej doświadczeni gospodarze wyrównują, a pod koniec spokania wychodzą na prowadzenie. Ostatnie minuty to jednak popis naszych chłopców najpierw gol Oliwera Trzepałki a później po faulu na Oliwerze bramkę w ostatniej sekundzie z rzutu wolnego strzela Antek Wodzyński.

OKS OTWOCK 2007-MAZUR KARCZEW 6-7