AKTUALNOŚCIZ Huraganem na remis
2018-03-03 Mazur Karczew Aktualności

Z Huraganem na remis

W meczu z Huraganem, Mazur zremisował 1-1 (0-1). Dla gospodarzy bramkę z karnego zdobył Kamil Gałązka.

Arkadiusz Modrzejewski: Dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy wiosennej naszym sparingparterem był zespół Huraganu Wołomin. W pierwszych 45 minutach to goście byli zespołem, który dłużej utrzymywał się przy piłce i był zespołem mającym więcej sytuacji do zdobycia bramki. Przewaga Huraganu przełożyła się na strzeloną w 22 minucie bramkę. Zawodnik z Wołomina dośrodkował piłkę w światło naszej bramki a ta nieszczęśliwie odbiła się od jednego z naszych zawodników i wpadła do bramki. Powinniśmy wyrównać w 40 minucie kiedy to sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Marcin Raszka. W pierwszych 45 minutach z założeń przedmeczowych nie zrealizowaliśmy zbyt wiele.

Druga połowa toczyła się pod dyktando naszego zespołu. Już w 50 minucie po faulu w polu karnym na Kamilu Gałązce wyrównującą bramkę strzela z rzutu karnego sam poszkodowany. Do końca meczu nie wykorzystujemy kilku dobrych sytuacji do zdobycia gola. "Jirzi" przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem, Paweł Bylak 2-krotnie i raz Gałązka nie trafiają w czystych sytuacjach. Pod naszą bramką 2-krotnie z opresji ratuje nas Emil Anusiewicz wraz z pomocą obrońców.

Mecz z Huraganem pokazał jakie elementy musimy jeszcze poprawić przed inauguracją IV ligi. Dużym plusem jest powrót do bramki i postawa w dzisiejszym meczu Anusiewicza.

W meczu nie zagrali Patryk Dąbkowski, Dominik Staluszka (trenowali indywidualnie), Jakub Piotrzkowicz, Mateusz Pielak (drobne urazy), Piotr Celiński (chory). W ostatni czwartek do treningów wrócił Michał Trzaskowski, który na razie będzie realizował indywidualny cykl treningowy.

Za tydzień sprawdzian generalny przed ligą w Ząbkach z Dolcanem.

MAZUR Karczew - HURAGAN Wołomin     1 - 1   ( 0 - 1 )

Bramki :
0-1 Huragan     22'
1-1 Gałązka      50'    (rzut karny)

Skład I połowa : Głasek - Pasik, Zembol, Wójcik, Bakuła - Maruszewski, Filipczak, Piekut, Gałązka, Bylak - Raszka

Skład II połowa : Anusiewicz - Pasik, zawodnik testowany, Wójcik (71' Bylak), Głogowski - Maruszewski, Filipczak (61' Gędzielewski), Piekut (71' Zembol), Gałązka (76' Gregorczuk), Dąbrowski - Raszka