AKTUALNOŚCITowarzyskie granie U-15 przed sezonem
2018-03-16 U-15 (2003) Aktualności

Towarzyskie granie U-15 przed sezonem

Rywale, jak i nasz skład w poszczególnych meczach był zróżnicowany, dobierany pod przeciwnika, ale i w celach sprawdzenia przydatności poszczególnych zawodników na różnych pozycjach. Tak jak w latach ubiegłych koncentrujemy się w dalszym ciągu na podnoszeniu swoich umiejętności i jakości gry zespołowej. Gwarancją tego były potyczki z drużynami na co dzień grających na wyższym poziomie ligowym niż nasi chłopcy. Notujemy powrót do zespołu Olka, który zdobywał doświadczenie rywalizując z dwa lata starszymi zawodnikami w roczniku 2001, oraz liczymy na to, że nasi młodsi koledzy z rocznika 2004 i 2005 nadal będą mocnymi punktami w kadrze. W czasie przygotowań pokazało się na treningach kilku chłopaków, ale o ich przydatności do drużyny zdecyduje sztab szkoleniowy w najbliższym czasie.

Ostatni mecz sparingowy zagraliśmy z drużyną Ursusa, której sponsorem jest firma ,,GP Battery (Poland)'' wspierająca również naszą drużynę.

25.11.2017 Karczew g.11.00  (2x40min)

Mazur Karczew - Unia Warszawa 2:2 (1:0)  2x Niedziółka

Drużyna w Warszawy awansowała do ligi wojewódzkiej pół roku wcześniej i na finiszu rozgrywek grupy 1 uplasowała się na 4 miejscu za Legionovią Legionowo, Talentem Targówek Warszawa i Wisłą Płock. W meczu nie zagrali Wojdasiewicz (chory), Majchrzak i Nakonieczny (kontuzje), a po pierwszej połowie boisko opuścił Trzaskowski :( . Gra drużyny wyglądała poprawnie, skuteczność stała na średnim poziomie. Zarówno my, jak i goście mieli okazje na kolejne gole. Po meczu jest pewien niedosyt, ponieważ prowadziliśmy dwoma bramkami i w dniu dzisiejszym byliśmy lepszą drużyną.

10.12.2017 Karczew g.18.00  (2x35min)

Mazur Karczew - KS Wesoła 2002  12:0

Bramki: 3x Trzaskowski, 3x Boniecki, Kobza, Kozłowski, Jałocha, Kamiński, Niedziółka, testowany

Rywal w okrojonym składzie, a w naszej drużynie testowany zawodnik. Mecz do jednej bramki. Nieobecni Majchrzak i Nakonieczny.

11.12.2017 Karczew g.18.00  (1x60min)

Mazur Karczew - Mazur Karczew 2001/02  2:2

Bramki: Niedziółka, Boniecki

Bardzo dobra gra kontrolna ze starszymi kolegami, sprawniejszymi, szybszymi i mocniejszymi fizycznie. Sprawdzanie poszczególnych zawodników na różnych pozycjach. Przegrywając 0:2 zdołaliśmy doprowadzić do remisu. Nieobecni Majchrzak i Nakonieczny.

2018

24.01.2018 Miętne g.12.00 (2x40min)

Escola Varsovia - Mazur Karczew 6:2 (1:2)

Bramki: 2x Boniecki

Pierwszy sparing z marszu po 2 treningach w nowym roku. Przeciwnik z najwyższej półki z reprezentantami Mazowsza i Polski w składzie. Zdołaliśmy postraszyć przeciwnika tylko w pierwszej połowie, sprawiając nie lada niespodziankę wygrywając do przerwy 2:1. Braki kadrowe, nasz pierwszy mecz w roku i renoma przeciwnika sprawiły, że po przerwie gra naszej drużyny siadła...Rywale dysponujący bardzo szeroką kadrą po przerwie dominowali na boisku strzelając kilka bramek...my natomiast dysponowaliśmy jednym zawodnikiem na zmianę :( . Po przerwie na boisku nie pokazali się już Bąk i Chojecki narzekający na drobne urazy. Podsumowując..., bardzo pożyteczny mecz towarzyski dla naszej drużyny. Nieobecni: Majchrzak, Łukasik, Kobza, Wojdasiewicz, Lemieszka.

27.01.2018 Karczew g.10.00 (2x40min)

Mazur Karczew - Varsovia Warszawa 2:0 (0:0)

Bramki: Boniecki, Chojecki

Drugi mecz sparingowy, a pierwszy na własnym boisku odbył się na zmrożonym boisku. Przeciwnik z bardzo szeroką kadrą zagrał na dwie jedenastki. W naszej drużynie skład osobowy w porównaniu do poprzedniego meczu delikatnie się poprawił. Do przerwy wynik bezbramkowy, kilku chłopców zagrało na innych pozycjach niż zazwyczaj. Po przerwie mecz zrobił się bardziej otwarty, obydwie drużyny miały kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramek. Varsovia na co dzień rywalizuje w Ekstralidze, dlatego dzisiejsze zwycięstwo da naszym zawodnikom większą wiarę w swoje umiejętności.

06.02.2018 Miętne g.17.00 (2x35min)

Motor Lublin - Mazur Karczew 5:2 (2:1)

Bramki: Trzaskowski, Boniecki

Kolejna konfrontacja odbyła się na zmrożonym boisku z bardzo mocnym przeciwnikiem z Ligi Centralnej. Spotkanie stało na wysokim poziomie i było prowadzone w szybkim tempie. Początek to przewaga Motoru, ale po kwadransie inicjatywę przejmuje nasza drużyna. Niestety po dwóch indywidualnych błędach tracimy gole. Odpowiadamy akcją z prawej strony boiska golem "Trzaski". Druga połowa to pomimo przewagi drużyny z Lublina dobra gra naszego zespołu. Niestety kolejne dwa indywidualne błędy przy rozegraniu piłki w pobliżu bramki, to bezlitosne trafienia Motoru. Ponownie odpowiadamy dosyć szybko bramką "Bońka". Ostatniego gola tracimy po rzucie karnym... Przeciwnik był szybki i mocny fizycznie. Ogólne wrażenia pozytywne, były momenty wysokiego i niskiego pressingu oraz szybki odbiór z naszej strony. Brawo - kolejne cenne doświadczenie za nami. W czasie meczu z urazami boisko musieli opuścić Kamiński, Nakonieczny i Ćwiek. Nieobecni: Majchrzak, Kobza, Końca.

11.02.2018 Karczew g.15.00 (3x25min)

Mazur Karczew - UKS 9/Pogoń Siedlce  5:1
(1:0)(4:1)(0:0)

Bramki: Boniecki, 2x Bąk, 2x Trzaskowski

W niedzielę gościliśmy na własnym boisku drużynę Pogoni Siedlce. Właśnie w Siedlcach za niewiele ponad miesiąc rozegramy pierwszy mecz ligowy z dzisiejszym przeciwnikiem. Spotkanie ułożyło się pod nasze dyktando, większość meczu mieliśmy przewagę i prowadziliśmy grę. Roszady w składzie i nowe ustawienie zostały przetestowane w dzisiejszym sparingu. Z tygodnia na tydzień obserwujemy coraz większą pewność i zgranie w drużynie.

Nieobecni: Majchrzak, Krydowski, Nakonieczny, Kamiński, Rewer, Ćwiek

17.02.2018 Karczew g.9.30 (40min.) i g.11.00 (40min.)

Mazur Karczew - AP Żyrardów  2:1
   Bramki: 2x Latuszek

Mazur Karczew - MKS Piaseczno 1:0   Bramki: Bąk

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy na własnym boisku trójmecz z zespołami Ekstraligi.

Ciąg dalszy eksperymentów za nami, kilku zawodników zagrało na nowych pozycjach. Bardzo pożyteczny sprawdzian z wyżej notowanymi rywalami.

Nieobecni: Majchrzak, Nakonieczny, Kamiński, Rewer, Jałocha

4.03.2018 Karczew g.14.00 (2x40min)

Mazur Karczew - Ursus Warszawa 1:1
  (0:1)

W ostatnim zaplanowanym sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, zagraliśmy osłabieni brakiem kilku zawodników narzekających na urazy, ponadto część zawodników zagrało praktycznie z marszu bez treningów w tygodniu...Od początku zarysowała się przewaga Ursusa, który grał szybko i pomysłowo. Oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, nie mieliśmy pomysłu na rozegranie piłki, roszady na niektórych pozycjach ze względu na braki kadrowe wprowadziły do gry więcej niepewności. Kilka razy dobre interwencje bramkarzy ratowały nasz zespół przed utratą gola. Bramka dla gości padła po rzucie rożnym. Nasz zespół od czasu do czasu odpowiadał groźnymi akcjami z których powinniśmy powiększyć swój dorobek bramkowy, ale tylko po jednej z nich podanie Brojka na gola zamienił Boniecki. Mecz mógł się podobać, obie drużyny grały odważnie i ofensywnie. Ursus był jednak lepszy, mieli więcej z gry, my w środkowej strefie zanotowaliśmy dużo strat i niedokładności. Był to dla naszej drużyny bardzo pozytywny sprawdzian, ponieważ drużyna z Warszawy była jednym z mocniejszych sparingpartnerów w okresie przygotowawczym.

Nieobecni: Majchrzak, Niedziółka, Nakonieczny, Chojecki, Kobza, Wojdasiewicz.

Ostatni weekend przed ligą wzięliśmy udział w turnieju w HARY CUP 2018 w Łodzi dla kategorii wiekowej U-15, graliśmy 2x25 minut i wystąpili wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry.

Mazur Karczew - Unia Swarzędz (I okręgowa poznańska) 2:1  (Boniecki,Kamiński)

Widzew Łódź - Mazur Karczew (I wojewódzka łódzka) 2:2  (Kamiński, Chojecki)

Mazur Karczew - BKS Lublin (I wojewódzka lubelska) 1:1  (Boniecki)

Półfinał: Mazur Karczew - Talent Warszawa (I wojewódzka warszawska) 1:1 k.1:2  (Kamiński)