AKTUALNOŚCIDwójka odstrzeliła Sokoła
2018-03-17 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka odstrzeliła Sokoła

Mazur II udanie zainaugurował rundę wiosenną w Serocku. Już w pierwszych sekundach stracił gola, ale wyrównał w 14'. Ostatecznie wygrał 2-1 (1-1). Bramki zdobyli Daniel Zembol i Michał Trzaskowski.

Damian Falkowski: Inauguracja przypadła nam na bardzo trudnym terenie w Serocku, gdzie zawsze każdemu zespołowi było bardzo ciężko o jakiekolwiek punkty. Na pewno chcieliśmy zrewanżować się również za naszą porażkę na własnym boisku w meczu inauguracyjnym w LO gdzie przegraliśmy 4-1.

Mecz ułożył się w najgorszy dla nas sposób bo już w 50 sekundzie spotkania przegrywalismy 1-0. Mimo straty bramki dalej graliśmy to co sobie założyliśmy i już w 14 minucie odrobilismy stratę jednej bramki po strzale z rzutu wolnego Zembola. Do przerwy mogliśmy prowadzić niestety bramka Tomka Glogowskiego została nie uznana , Jakub Trzaskowski trafił w poprzeczkę mieliśmy jeszcze swoje okazji niestety nie wykorzystane .

W drugiej połowie udało się nam zdobyć bramkę na 2-1  po ładnym strzale Michała Trzaskowskiego. Dołożyć po bramce mogli jeszcze Piętka i Kamiński, ale niestety trafił w słupek. Rywale mieli sytuacji zdecydowanie mniej, więc uważam ze mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej w tym spotkaniu niestety nadal szwankuje nam skuteczność.

Ogromna słowa uznania dla chłopaków bo pokazali dzisiaj "jaja" i charakter na boisku mimo tego ze tak fatalnie nam sie ułożył mecz, odrobilismy straty i wygraliśmy na bardzo trudnym terenie, wszyscy zapracowali na to zwycięstwo bo zawodnicy którzy weszli tez bardzo pomogli swoimi zmianami. Ten mecz jest już historią i myślimy o Marcovii i wiemy że czeka nas bardzo ciężki, i bardzo dużo pracy jeszcze.

Zapraszamy wszystkich na godzinę 15 w niedziele na boisko sztuczne w Karczewie na mecz z Marcovią. Jeszcze raz brawo Panowie !!!