AKTUALNOŚCICzarny Wielki Piątek
2018-03-30 Mazur Karczew Aktualności

Czarny Wielki Piątek

3' - po wrzutce z rogu, Maruszewskinad poprzeczką. Nasz zespół dobrze wszedł w mecz.
5' - Głasek przecina piąstkowaniem groźne dośrodkowanie
9' - brak zdecydowania w zamieszaniu w polu karnym Broni, wybijają
11' - Czarnecki w boczną siatkę
15' - 1-0 dla Broni, bezpośrednio z rzutu wolnego z 18 metrów Nowosielski
20' - Głasek górą w sytuacji sam na sam z Nowosielskim
35' - Leśniewski z kilku metrów nad poprzeczką
38' - przegrywamy 0-2 - Imiela nie marnuje sytuacji sam na sam z Głaskiem
41' - wybijamy piłkę z linii bramkowej, Broń w końcówce 1.połowy góruje
45' - Głasek interwencją głową za polem karnym ratuje Mazura przed stratą kolejnej bramki.
Do przerwy Broń-Mazur 2-0

50' - 3-0 dla Broni. Czarnecki trafia z ostrego kąta
57' - akcje zaczepną gości przerywa sędzia, ofsajd
59' - Gałązka tuż obok słupka
65' - Czarnecki ponownie chciał strzelić z ostrego kąta, ale Głasek broni nogami.
72' - groźne zamieszanie pod bramką Broni, ale rywale wybijają. Po chwili ponownie Głasek bohaterem, wybija na róg.
75' - kontra Broni i Czarnecki pudłuje.
77' - gospodarze dopięli swego. 4-0 Czarnecki zamyka udanie dośrodkowanie
90' - porażka 0-4 (po raz ostatni 28.05.2016 w Sulejówku padł taki wynik)

Zaczęliśmy dobrze, odważnie, ale bardzo uważnie. My stworzyliśmy sobie 2 pierwsze sytuacje, strzały niecelne ale groźne. Broń jedna sytuacja, po której z wolnego z 18 metrów padła bramka. Później rywale cofnęli się i dawali nam rozgrywać. Wyglądało to dobrze, Wójcik i Moryc oraz pomocnicy rozgrywali, ale Broń była bardzo agresywna na swojej połowie. Kilka groźnych strat i kontry. Po 1 z nich, kontra 2 na 1 i padł drugi gol dla Broni.

2.połowa bez zmian. Broń cofnięta, czekała na nasze straty i agresywnie nas atakowała od własnej połowy. Głasek dał się zaskoczyć po krótkim rogu.

Walczyliśmy ambitnie, ale Broń zdecydowanie piłkarsko lepsza, dojrzalsza, agresywniejsza z bardzo dobrą grą skrzydłami. Mazur miał 3,4 groźne sytuacje. Strzał z głowy Maruszewskiego, po wrzutce z lewej strony minimalnie niecelnie Gałązka i raz minimalnie spóźniony do dośrodkowania Raszka. Sędzia mógł podyktować karnego za faul na Filipczaku, ale upadł zbyt teatralnie.

Broń Radom-MAZUR 4-0 (2-0)
15.Nowosielski, 38.Imiela, 50.,77.Czarnecki x2

Mazur: Głasek - Bakuła (78.Dąbkowski), Wójcik (65.Filipczak), Moryc, Pasik (46.Trzaskowski) - Piekut (46.Bylak żk) - Staluszka (65.Dąbrowski),  Zembol, Gałązka,  Maruszewski - Raszka