AKTUALNOŚCIU-15 Przystanek Sulejówek
2018-04-21 U-15 (2003) Aktualności

U-15 Przystanek Sulejówek

W sobotnie popołudnie meldujemy się w Sulejówku na mecz z miejscową Victorią. Pierwsza połowa, to badanie się obydwu zespołów z kilkoma sytuacjami podbramkowymi, gra toczyła się od 16-stki do 16-stki. Z naszej strony gra bez większego ryzyka, spokojne operowanie piłką i czekanie na rozwój sytuacji. Gospodarze próbowali wrzucać piłki w pole karne, albo swoje akcje kończyć strzałami. Do przerwy 0:0.

Drugą połowę zaczynamy z większym animuszem, spychamy gospodarzy na własną połowę, ale próby wrzucania piłek na 16m nie przynoszą oczekiwanego efektu.

Z klarownych sytuacji odnotowujemy:

- '7 strzał Włodarka (Victoria) z ok. 30m tuż obok słupka,

- '11 niecelny strzał Bąka (Mazur) z ponad 20m,

- '14 bramkarz gospodarzy decyduje się na odważne wyjście blokując strzał Brojka (Mazur)

- '18 strzał Bodzionego (Victoria) z 10m, ale Krydowski (Mazur) przenosi piłkę nad poprzeczką,

- '20 ponownie Bodziony z 4m z głowy nad poprzeczką.

- '23 sam na sam Bonieckiego (Mazur), gdzie bramkarz paruje strzał na rzut rożny,

- '28 sędzia niesłusznie odgwizduje pozycję spaloną Bonieckiego, kiedy wychodził sam na sam,

- '44 niecelny strzał Piekuta (Victoria) z 15m,

- '46 Wojdasiewicz (Mazur) powstrzymuje odważną interwencją napastnika Uthke-Nowaka (Victoria),

- '49 Niedziółka (Mazur) z 4m z głowy nad poprzeczką.

- '70 zbyt lekki strzał Jałochy (Mazur) broni bramkarz,

- '70+1 Kozłowski (Mazur) strzela głową w poprzeczkę...

Spotkanie stało na niezłym poziomie, mecz był wyrównany, ale zagraliśmy mniej skutecznie od zespołu gospodarzy, będąc drużyną w przekroju całego meczu dłużej utrzymującą się przy piłce. Ponownie, jak w ubiegłym tygodniu, po pierwszej połowie boisko musiał opuścić Gajgier, pozostali kontuzjowani zawodnicy Majchrzak, Nakonieczny i Kobza nie są gotowi jeszcze do gry.