AKTUALNOŚCIPechowa porażka U-10 na inaugurację
2018-04-26 U-10 (2008) Aktualności

Pechowa porażka U-10 na inaugurację

W pierwszej kolejce zmierzylismy się w Chylicach z miejscową Laurą i po emocjonującym spotkaniu przegrywamy 3:4. Pierwsza połowa zupełnie nie wskazywała na stratę punktów. Chłopcy byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie, gdzie świetnie spisywal się szczególnie Mikołaj Stanaszek i wyprowadzaliśmy szybkie kontry które trzykrotnie zakonczyly się sukcesem.

W pierwszej połowie mieliśmy  jeszcze trzy doskonałe sytuacje niestety ich nie wykorzystaliśmy.Druga część spotkania zaczela się od dwóch przypadkowych goli z dystansu co wprowadzilo w naszej drużynie duża nerwowość i skutkowało w późniejszym czasie strata kolejnych goli.Mimo to do końca dążyliśmy do zmiany rezultatu lecz zabraklo nam juz czasu.

Laura Chylice- Mazur Karczew 4:3(0:3)