AKTUALNOŚCIU-15 Remis z Drukarzem Warszawa
2018-04-29 U-15 (2003) Aktualności

U-15 Remis z Drukarzem Warszawa

W sobotę rozegraliśmy mecz 6 kolejki ligowej w Warszawie z miejscowym Drukarzem remisując 2:2. Spotkanie odbyło się na małym boisku, które nie ma weryfikacji na ligę wojewódzką..., ale oficjalne pozwolenie z MZPN stało się faktem. Czy brakowało terminów do końca rozgrywek ???

Był to mecz na małym placu w którym panował chaos i przypadek, było bardzo mało składnej gry, a piłka sporo czasu bywała poza boiskiem. Przeciwnik grał prostymi środkami i wykonywał groźne stałe fragmenty gry. Pierwsza połowa na 0:0, mieliśmy tylko jedną sytuację bramkową. Druga połowa, to dwa błędy indywidualne naszych obrońców, które zostały bezlitośnie zamienione na gole. Pod koniec meczu zdołaliśmy strzelić dwa gole oddając strzały z dalszej odległości. Podsumowując ten mecz, dla nas to strata dwóch punktów, ale remis też musimy uszanować, bo goniliśmy wynik. Kolejne dwa mecze zagramy na swoim boisku z Legią i Siedlcami - liczymy na powrót do kadry kilku kontuzjowanych chłopaków.