AKTUALNOŚCIEscola przerwała passę Dwójki
2018-04-29 Mazur II Karczew Aktualności

Escola przerwała passę Dwójki

Escola przerwała passę 6.wygranych z rzędu Mazura II. Pokonała naszych rezerwistów 1-4 (1-0).

Damian Falkowski: Po serii dobrych wyników, przyszła niestety bolesna pierwsza porażka w tej rundzie tym bardziej boli ze na własnym boisku i to mimo prowadzenia 1-0 do przerwy. Zespół Escoli byl tego dnia lepszym zespołem nawet mimo naszego prowadzenia to goście kontrolowali mecz. Niestety wyszły braki kadrowe naszego zespołu z rożnych powodów zabrakło w tym spotkaniu J.Trzaskowskiego, M.Gędzielewskiego, J.Laseckiego, P.Gregorczuka i K.Piętki.

Nie byliśmy wstanie zagrozić Escoli w tym meczu ,zabrakło wielu elementów które dawały nam w wcześniejszych spotkaniach pkt. Szkoda na pewno serii ale świat się nie kończy taka jest piłka popełniliśmy za dużo błędów by zdobyć pkt ,musimy wyciągnąć wnioski,zostało jeszcze dużo kolejek do rozegrania i musimy skupić się już na kolejnych meczach by w nich również punktować. Za tydzień czeka nas kolejny bardzo ciężki mecz wyjazdowy z Unia Warszawa ale jak w każdym spotkaniu jedziemy walczyć o 3pkt.

Mazur II Karczew 1-4 (1-0)  Escola Varsovia
1-0 rzut karny Wojciechowski (as.Sobczak)
1-1 1-2 1-3 1-4

SKŁAD Rudzki (45 Glasek ) - Trzepalka Sobczak Jobda (70 Grabski) Michalik - Głogowski Radomski - Kołodziejczyk (30 Grzanka) Wojciechowski Piotrzkowicz (45 Dąbrowski) - Kamiński (60 Choim)