AKTUALNOŚCIZacięty pojedynek U-10 ze ZWAR-em
2018-05-03 U-10 (2008) Aktualności

Zacięty pojedynek U-10 ze ZWAR-em

W drugiej kolejce zmierzylismy sie ze spadkowiczem z I ligi i glownym faworytem ligi ZWAR-em Warszawa. Mecz ten pokazal ze chlopcy grajac w pełni skoncentrowani i dający z siebie 100% sa w stanie grac jak równy z równym nawet z tak mocnymi ekipami.Poczatek meczu to lekka przewaga naszej druzyny i dwie bramki z niczego gości.Od tego momentu zaczelismy grac jeszcze lepiej i po bramce Oliwiera Trzepalki zdobywamy bramke kontaktowa.

Dobrze funkcjonowal nasz srodek pola gdzie ,,Grosik" z ,,Pazdanem" po czasie wrecz zdominowali rywli.Nie do powstrzymania byl Michal Parzych ktory na nowej pozycji rozegral bardzo dobre zawody i wyprowadzil nas na prowadzenie 4-3.Do przerwy jednak remisujemy 4-4.

Trzecia czesc zawazyla na naszej przegranej gdzie na ,,dzien dobry" dostalismy bardzo szybko 3 bramki.Mimo to na czwarta kwarte chlopcy wyszli w bardzo bojowych nastrojach i po grze pełnej ambicji zmniejszaja rozmiary przegranej.Wielkie brawa dla chłopcow za podjeta walke i gre pełna pasji tym razem jeszcze musielismy uznac wyzszosc rywali ale zniecierpliwoscia czekamy na rewanz.

Nalezy tez pochwalic bardzo dobra gre naszych przeciwnikow ktorzy potrafili wykorzystac kazda nasza slabosc w tym spotkaniu.

MAZUR KARCZEW - ZWAR WARSZAWA 5-8