AKTUALNOŚCIMajówka szczęśliwa dla juniorów Dolcanu
2018-05-07 U-17 (2001) Aktualności

Majówka szczęśliwa dla juniorów Dolcanu

W niedzielne popołudnie kończące majówkowy odpoczynek juniorzy Mazura podejmowali Dolcan Ząbki. Goście od pierwszych minut wykazywali się lepszą organizacją gry, szczególnie w środku pola. Po składnej akcji i dośrodkowaniu z prawej strony ładnym uderzeniem z powietrza popisał się napastnik Dolcanu i mieliśmy 0:1. Mazur szybko wyrównał po indywidulanej akcji Czarka Ćwieka, który skutecznym dryblingiem ominłą 3 obrońców gości. Tuż przed przerwą w pole karne Dolcanu wpadł z piłką Stankiewicz, którego faulował obrońca, lecz gwizdek sędziego milczał.

Po przerwie obraz gry nie zmieniał się do 53', gdzie prowokowany Małecki Patryk nie wytrzymał i pchnął bez piłki przeciwnika. Sędzia spotkania pokazł pomocnikowi gospodarzy czerwoną kartkę i dalszą część spotkania Mazur grał w 10tkę. Mimo osłabienia to Mazur był częsciej w posiadaniu piłki stwarzając kilka sytuacji do zdobycia bramki. Niestety w 63' w polu karnym gospodarzy upadł napastnik gości a sędzia wskazał na 11 metr. Bramka zdobyta przez Dolcan podcięła skrzydła juniorom Mazura a wynik końcowy utsalił napastnik gości, który wykorzystał bierność stoperów gospodarzy.

Mazur Karczew- Dolcan Ząbki 1:3 (1:1)
Bramki: C. Ćwiek