AKTUALNOŚCIZwycięstwo Żaków w rewanżowych derbach
2018-05-21 U-9 (2009) Aktualności

Zwycięstwo Żaków w rewanżowych derbach

W sobotę chłopcy rozegrali pierwszy mecz w rewanżowej fazie rozgrywek ligowych z OKS-em Otwock.
W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w Otwocku na inaugurację ligi zwyciężyliśmy 10:5. Tym razem przeciwnicy zawiesili nam poprzeczkę bardzo wysoko. Od początku do końcowego gwizdka spotkanie było niezwykle wyrównane i zacięte. Obie drużyny konstruowały przyjemne dla oka akcje i stwarzały mnóstwo okazji bramkowych.
Dzięki lepszej skuteczności 1. kwarta zakończyła się naszym prowadzeniem 2:0. W kolejnej oba zespoły zagrały bardzo uważnie w obronie i wynik nie uległ zmianie. W 3. części nadal obserwowaliśmy bardzo wyrównany pojedynek, ale to gościom udało się zdobyć bramkę kontaktową i na ostatnią przerwę schodziliśmy z minimalnym prowadzeniem 2:1.
Ostatnia kwarta, podobnie jak we wszystkich dotychczasowych meczach ligowych, tym razem również okazała się najlepsza w naszym wykonaniu i przesądziła o końcowym rezultacie. Wkrótce po wznowieniu gry podwyższyliśmy prowadzenie na 3:1, ale bardzo szybko rywale z Otwocka odpowiedzieli bramką kontaktową. Na szczęście w ostatnich minutach po składnych akcjach udało nam się strzelić jeszcze 2 gole i zakończyć spotkanie cennym zwycięstwem 5:2 z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Brawo drużyna!

Mazur Karczew - OKS Otwock 5:2  SKRÓT Z MECZU