AKTUALNOŚCIJuniorzy bez victorii w Sulejówku
2018-05-27 U-17 (2001) Aktualności

Juniorzy bez victorii w Sulejówku

W niedzielne południu juniorzy Mazura rozegrali kolejne spotkanie ligowe goszcząc na obiektach Sulejówka. Mazur przegrał 0:1 (0:1), czym przekreślił sobie możliwość awansu do ligi wojewódzkiej (pozostają wyłącznie matematyczne szanse). Mecz od pierwszej minuty zapowiadał się na prawdziwy rollercoaster. W wyniku urazu tuż przed 1wszym gwizdkiem boisko opuścił Glinkiewicz, natomiast po 15' Skowroński. Mazur "grał" bardzo niepewnie, dużo strat i problemy z rozegraniem akcji od bramki były wodą na młyn dla gospodarzy, którzy powinni prowadzić 2-3 bramkami. Po indywidualnej akcji Krzywdy piłka trafiła w słupek. W 28' tracimy bramkę na 1:0, gdzie wyprowadzamy akcję z własnej połowy. Druga połowa to przysłowiowe "bicie głową w mur" przez Mazur. Problemy z rozegraniem i wyjściem spod pressingu. Przegrywamy kolejny mecz w głowach, niż piłkarskimi umiejętnościami. Kolejny mecz już za tydzień, gdzie gościć będziemy Mazur z Radzymina.

Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 1:0 (1:0)