AKTUALNOŚCIU-15 Komplet punktów z liderem
2018-06-04 U-15 (2003) Aktualności

U-15 Komplet punktów z liderem

W dniu dzisiejszym gościliśmy lidera z Sulejówka. Był to dla nas bardzo ważny mecz, że względu na możliwość zapewnienia sobie pozostania w lidze z 3 miejsca (ostatnie bezpieczne) na kolejny sezon, oraz chęć rewanżu za porażkę 2:1 w Sulejówku... Pierwsza połowa była bezbramkowa, obydwie drużyny walczyły o każdy metr boiska. W jednej z pierwszych naszych akcji gości uratowała poprzeczka.

W drugiej połowie osiągnęliśmy delikatną przewagę, a gola strzeliliśmy po rzucie rożnym. Powinniśmy strzelić jeszcze 2 bramki, ale nasz napastnik dwukrotnie strzelił za lekko z najbliższej odległości... Cieszy wygrana z solidnie wzmocnioną drużyną z Sulejówka, na tle której wyglądaliśmy bardzo dobrze. Brawo za ambicję i walkę do samego końca spotkania. W przyszłą sobotę w przedostatniej kolejce podejmujemy drużynę Drukarza Warszawa.