AKTUALNOŚCIWysokie zwycięstwo z Radzyminem
2018-06-03 U-17 (2001) Aktualności

Wysokie zwycięstwo z Radzyminem

W kolejnym meczu rundy rewanżowej juniorzy Mazura pokonali na własnym boisku Mazur Radzymin 7:1 (2:0)
Mazur od 1wszej minuty starał się narzucić swój styl gry i szybko osiągnął optyczną przewagę. Dobrze funkcjonowała współpraca bocznych obrońców i pomocników. Po jednym z rzutów rożnych dla naszego zespołu piłkę ręką zagrał obrońca Radzymina i sędzia spotkania wskazał na 11m. Skutecznie rzut karny wykonał Stasiek Staszczuk. Po chwili gospodarze cieszyli się z kolejnego trafienia, tym razem Darek Woźnicki ubiegł bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.
Po zmianie stron to goście odpowiedzieli trafieniem ze stałego fragmentu gry i zmniejszyli prowadzenie. 2 połowa toczyła się przy ulewnym deszczu, co ożywiło grę juniorów z Karczewa. Na 3:1 trafił ponownie Staszczuk, uderzając z 20m z rzutu wolnego. Kolejne bramki były autorstwa: Jakuba Dominiczaka,Maćka Dąbrowskiego, Bartka Trzaskowskiego i Staśka Staszczuka.

Kolejne spotkanie już w najbliższą środę o godz. 19:30, gdzie juniorzy podejmą WBS Warszawa.

Mazur Karczew - Mazur Radzymin 7:1 (2:0)
Bramki: Staszczuk x3, Dąbrowski, Dominiczak, Trzaskowski, Woźnicki.