AKTUALNOŚCINie wyrwali Dębu
2018-06-16 Mazur II Karczew Aktualności

Nie wyrwali Dębu

W ostatnim meczu sezonu 2017/18 Ligi Okręgowej, Mazur II zremisował 2-2 (1-1) z Dębem Wieliszew. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Piętka i Wojciechowski, a Rudzki obronił rzut karny.

Damian Falkowski: Na zakończenie sezonu gościliśmy czwarty zespół ligi Dąb Wieliszew. Nietypowo w piątek o 20:30.

Mecz zaczął się dla nas doskonale od 3 minuty prowadziliśmy po bramce Piętki. W pierwszej połowie zarówno goście jak i my mieliśmy swoje sytuacje , goście nie wykorzystali rzutu karnego dobrze wyczuł zamiary przeciwnika Maciek Rudzki i kolejny to już raz obronił karnego w sezonie. Goście stwarzali największe zagrożenie po stałych fragmentach gry bitych bardzo dobrze mielismy duze problemy w tym elemencie.

Druga połówka powinna zacząć się od naszego prowadzenia doskonalej sytuacji nie wykorzystał Pietka, mecz toczył się w środku boiska i był wyrównany kolejnej sytuacji nie wykorzystał Piętka. Goście bo bardziej skuteczni i wyszli po pierwszym celnym strzale w drugiej połowie na prowadzenie. Na szczęście podnieslismy się i po asyście Choima bramkę zdobył Wojciechowski do końca walczyliśmy o wygrana i o to by zakończyć sezon wygrana niestety nie udało sie.

Brawo dla chłopaków za zrealizowanie celu mimo słabszej końcówki nie powinno to wpłynąć na całokształt całego sezonu który trzeba uznać za udany. Brawo Panowie! Brawo drużyna, Praca z wami to przyjemność ☺

1-0 Pietka as Głogowski