AKTUALNOŚCIZąbki spiłowane
2018-07-21 Mazur Karczew Aktualności

Ząbki spiłowane

W upalne przedpołudnie Mazur rozegrał letni sparing numer 2. Pokonał IV-ligową Ząbkovię Ząbki 2-0 (0-0). Gole zdobyli: Marcin Raszka i nowy gracz Mazura.

Arkadiusz Modrzejewski: W meczu z Ząbkovią z różnych względów nie zagrało 6 zawodników : Głasek, Wójcik, Trzaskowski Michał, Hernik, Gałązka i Pielak.

Sam mecz był pożytecznym sprawdzianem. Zespół Ząbkovi to wymagający przeciwnik. Ponadto w przerwie Trener Michał Pulkowski wymienił całą 11-kę i w drugich 45 minutach musieliśmy mierzyć się ze świeżym przeciwnikiem. Spotkanie jak na ten etap przygotowań stało na niezłym poziomie. Pomimo braku 6 zawodników i tak dysponowaliśmy dzisiaj mocnym składem. To tylko świadczy o silnej i wyrównanej naszej kadrze na nowy sezon. Graliśmy solidnie w obronie.

Jeżeli już przytrafiały nam się pojedyncze błędy to na posterunku był Emil Anusiewicz lub dopisywało nam szczęście. W grze obronnej mieliśmy dzisiaj pewne założenia do wykonania i zawodnicy starali się je realizować. W ofensywie przeprowadziliśmy kilka ładnych akcji, ale w niektórych sytuacjach przydałoby się więcej precyzji i szybszego podjęcia decyzji. Po dzisiejszym sparingu widać, że będziemy mieli mocną drużynę a każdego z zawodników czeka ostra rywalizacja o miejsce w składzie. Widać też, że jesteśmy w fazie ciężkiego treningu i dzisiaj biegaliśmy w jednym tempie.

Przed nami kolejny tydzień mocnych treningów, który zakończy sobotni sparing z Huraganem Wołomin.

MAZUR Karczew - ZĄBKOVIA Ząbki 2 - 0 ( 0 - 0 )
Bramki : Raszka, Szczepaniak

Skład : Anusiewicz (76' Rudzki) - Pasik (67 Dąbkowski), Dąbkowski (46' Zembol), Moryc, Bakuła - Filipczak (46' Gregorczuk), Piekut (67' Celiński) - Staluszka (10' Piotrzkowicz ; 67' Trzaskowski Jakub), Koriażnow (67' Filipczak), Dąbrowski (46' zawodnik testowany) - Raszka