AKTUALNOŚCIPierwszy sparingowy remis Dwójki
2018-08-02 Mazur II Karczew Aktualności

Pierwszy sparingowy remis Dwójki

W przedostatnim meczu kontrolnym Mazur II  zremisował w Józefowie z Józefovią 1-1 (0-0). Dla naszego zespołu bramkę z karnego zdobył Lasecki, podyktowanym po faulu na Maszewskim.

Damian Falkowski: Mecz w pierwszej połowie dość wyrównany z sytuacjami 100% z jednej i drugiej strony. Toczony w dość dobrym tempie na pewno w drugiej połowie przy paru zmianach i przetasowaniach to była już zdecydowanie większą przewagą Józefovii. Popełniliśmy proste błędy w wyprowadzeniu piłki , ale były też dobre momenty.

Bardzo pożyteczny sprawdzian z dobrym przeciwnikiem , pokazał nam gdzie musimy jeszcze się poprawić i wyciągnąć wnioski do ligi.

Józefovia Józefów 1-1 (0-0) Mazur II Karczew