AKTUALNOŚCISkutecznie tylko z rzutów w Piasecznie
2018-08-15 Mazur Karczew Aktualności

Skutecznie tylko z rzutów w Piasecznie

W świąteczną środę już w 2' piłkarze z Piaseczna wyszli na prowadzenie, a potem nastąpiła wymiana ciosów, ale niestety przegrana przez Mazura 2-3 (1-2). Bramki dla nas zdobyli: Marcin Raszka z karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym i Kamil Gałązka z rzutu wolnego, po faulu na Kamilu Herniku.

Gospodarze już w 2' objęli prowadzenie po wrzutce z lewej stronie i uderzeniu Orłowskiego z woleja. W 35' zdobyli drugiego gola. Po wrzutce z wolnego udanie główkował Bawolik. Na szczęście do szatni Mazur zdobył bramkę kontaktową. Karnego za zgranie ręką przez  Orłowskiego wykorzystał Marcin Raszka. Udanie interweniował kilkukrotnie Anusiewicz.

Równie szybko stracliliśmy bramkę po przerwie. Z wolnego podwyższył Obłuski. Zdołaliśmy odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Również bezpośrednio z wolnego, tuż obok lewego słupka piłkę posłał Kamil Gałązka. Niewiele zabrakło do wyrównania w ostatnich minutach meczu. Zakotłowało się w polu karnym MKS, ale dwa uderzenia z bliska ciałem wyblokowali defensorzy Piaseczna.

W sobotę o 11:00 zapraszamy do Karczewa na mecz z LKS Promna.

MKS Piaseczno-MAZUR 3-2 (2-1)
Gole: 2.Orłowski, 35.Bawolik, 51.Obłuski - 40.Raszka (k), 64.Gałązka (as.Hernik)

Mazur: Anusiewicz - Bakuła 12żk, Wójcik 57żk (90.Piekut), Dąbkowski, Pasik (46.Trzaskowski) - Koriażnow, Celiński 14żk - Hernik, Gałązka 90żk, Staluszka (68.Piotrzkowicz) - Raszka

Sędzia: Kupidura (Radom)