AKTUALNOŚCIRemis z Agape
2018-08-15 Mazur II Karczew Aktualności

Remis z Agape

Mazur II zremisował 1-1 w wyjazdowym meczu z Agape Białołęka. Bramkę zdobył Szymon Sobczak przy asyście Cezarego Kołodziejczyka.

Damian Falkowski: Mecz o kompletnie dwóch różnych połówkach. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu tracimy bramkę z karnego i dobrze że skończyło się jedno bramkową stratą mimo tego ąe przed utratą bramki po rzucie wolnym trafiamy w poprzeczkę. W pierwszej połowie AGAPE było lepszym zespołem.

W drugiej połowie wszystko odwróciła się na naszą korzyść i to my dominowaliśmy , wyrównujemy po rzucie rożnym. Pod koniec meczu mamy piłkę meczową niestety w sytuacji sam na sam nie wykorzystujemy jej i mecz kończy się remisem.

Musimy pracować na tym by grać tak jak w drugiej połowie od początku meczu a nie budzimy się dopiero jak dostaniemy przysłowiowego "gonga". Dużo pracy przed nami widać że młodzież nabiera doświadczenia dopiero.

W sobotę inauguracja LO w Karczewie z mocną Victorią II Sulejówek o godzinie 17 na boisku sztucznym, postaramy sie godnie przywitać i zdobyć punkty zapraszamy kibiców.

AGAPE BIAŁOŁĘKA 1-1 (1-0) Mazur II Karczew