AKTUALNOŚCIDwójka Victorii lepsza
2018-08-18 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka Victorii lepsza

Mazur II przegrał 1-2 (1-1) z drugim zespołem III-ligowej Victorii Sulejówek. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Dąbrowski. O wyniku zadecydował wolny w doliczonym czasie gry.

Damian Falkowski: Mecz z Victorią miał być dla nas przełamaniem i szansą na zdobycie 3 punktów jakże ważnych na początku sezonu, mimo że zespół gości na pewno był faworytem tego spotkania podjęliśmy z nimi wyrównane spotkanie.

Początek spotkania niestety jak to mamy w zwyczaju na początku tego sezonu ,śpimy i budzimy się dopiero po stracie bramki. Zespół z Sulejowka na pewno w pierwszej połowie zwłaszcza na początku dominował po wyrównaniu spotkanie zasłużenie skończyło się do przerwy remisem.

Druga połowa to nasza dobra dyspozycja , stwarzamy sobie sytuacje kontrolujemy wydarzenia na boisku. Goście ograniczaja się do wyprowadzenie kontr bardzo dobrze stoją w niskim pressingu. Mimo tego to my jesteśmy na pewno w drugiej połowie lepszym zespołem i dążymy do zdobycia zwycięskiej bramki , nic nie zapowiada na to byśmy mogli stracić bramkę niestety w doliczonym czasie gry goście mają kompletnie nie groźny rzut wolny z okolic 30-40m. Zawodnik gości decyduje się na oddanie strzału robi to nieudolnie i zamiast strzału piłka spada pod nogi zawodników Sulejówka którzy potrzebują jednego celnego strzału w drugiej połowie by zdobyć komplet punktów.

Niestety punkty tracimy tylko na własne życzenie w końcówce , boli to tym bardziej ze u siebie nie możemy tak tracić pkt. Jesteśmy młodym zespołem ale to nie jest żadne usprawiedliwienie bo tak punktów nie tracą nawet juniorzy. Musimy wziąść się w garść i zacząć szukać punktów teraz z zespołami zdecydowanie wyżej od nas notowanymi. Wierzę że jesteśmy w stanie to zrobić i zacząć punktowac mimo nieudanego początku ligi .

Mazur II Karczew 1-2 (1-1) Victoria II Sulejówek

Skład: Rudzki - Kamiński (60 Sadowski) Sobczak Zembol Michalik (90 Maszewski) - Piekut (65 Bogucki) Gregorczuk - Kołodziejczyk (55 B.Bakula) Piotrzkowicz Dąbrowski (65 Szczepaniak zk) - Wojciechowski