AKTUALNOŚCICzerwony mecz w Serocku
2018-08-25 Mazur II Karczew Aktualności

Czerwony mecz w Serocku

Mazur II przegrał 0-1 (0-1) w Serocku z Sokołem. Z przebiegiem wydarzeń na boisku nie poradzili sobie sędziowe. Ukarali czerwonymi kartkami naszych 2 piłkarzy, trenera i kierownika zespołu.

Damian Falkowski: Mecz w pierwszej połowie był wyrównany gospodarze stworzyli sobie jedna sytuacje do zdobycia bramki, gola zdobyli po rzucie rożnym, utrzymywali się przy piłce ale nic więcej z tego nie wynikało ograniczali się do wydłużania piłki za plecy naszych obrońców i poza ta jedna sytuacja nie stworzyli nic grozniejszego z gry. Mecz toczył się w środku boiska.My z gry graliśmy poprawnie w defensywie ograniczając się do niskiego pressingu. W końcówce pierwszej połowy mieliśmy doskonałą sytuacje na wyrównanie niestety strzał Szczepaniaka dobrze obronił bramkarz gospodarzy.Niestety widać było różnice w warunkach fizycznych zespołów i każdy SFG w wykonaniu gospodarzy te różnice uwidacznial.

W drugiej połowie mecz na pewno był szybszy i sytuacje pojawiły się z obu stron ,zespół gospodarzy chciał szybko zdobyć bramkę ale bardzo dobrze bronił Rudzki, z minuty na minutę się otwieralismy i nadziewalismy na próby kontraatakow.

W końcówce meczu doszło do niepotrzebnej sytuacji stykowej obu zespołów, gdzie czerwona kartka został ukarany Wojciechowski i zawodnik gospodarzy. Sędziowie niestety swoją nie konsekwencją w prowadzeniu zawodów doprowadzili do nerwowej końcówki i wbiegnieciu zarówno rezerwowych jak i obu sztabów szkoleniowych na boisko i całego zamieszania. Wraz z kierownikiem zostaje odesłany na trybuny. W końcówce mamy rzut wolny w którym Bogucki jest ewidentnie faulowany w polu karnym , zamykający sytuacje Sobczak trafia w tej samej sytuacji w słupek nie zmienia to faktu że Bogucki był ewidentnie faulowany w polu karnym.Protestujący Bogucki dostaje druga żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną.

Szkoda kolejnych punktów tym bardziej ze przegrywamy kolejny mecz i zwłaszcza w tabeli wyglada to słabo, na pewno sobie nikt z nas nie wyobrażał po 4 kolejkach że będziemy mieli jeden punkt. Boli tym bardziej ze wszystkie mecze były w naszym zasięgu i przegrywamy je jedna bramką. Brakuje nam ustabilizowania składu co mecz musimy borykać się z różnymi nieobecnosciami i roszadami. Jest to na pewno sytuacja w której będzie trzeba pokazać charakter.

Za tydzień mecz z głównym faworytem rozgrywek Unia Warszawa , na pewno goście beda faworytem ale postaramy się o sprawienie niespodzianki i odwrócenie złej passy.

Sokół Serock 1-0 (1-0) Mazur II Karczew
Bramki :
✖ 35 min - Sokół Serock
Czerwona kartka :
89 min Wojciechowski
89 min Sokół Serock
89 min kierownik Mazur II Karczew
89 min Tr.Damian Falkowski
91 min Jakub Bogucki