AKTUALNOŚCIU-16 Komplet punktów w Żyrardowie
2018-08-25 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Komplet punktów w Żyrardowie

W pochmurny i deszczowy poranek wybraliśmy się do Żyrardowa na drugi wyjazdowy mecz I ligi wojewódzkiej. Przeciwnikiem była drużyna spadkowicza z Ekstraligi AP Żyrardów (Żyrardowianka). Od początku meczu zagraliśmy odważnie i ofensywnie walcząc we wszystkich strefach boiska.

Już w 3 minucie został podyktowany dla naszej drużyny rzut karny po faulu bramkarza na naszym zawodniku. Niestety, strzał z rzutu karnego broni bramkarz gospodarzy. Po błędzie naszego obrońcy pada bramka wyrównująca. W pierwszej połowie meczu, zawodnicy AP Żyrardów jeszcze trzykrotnie próbowali zaskoczyć naszego bramkarza przy wyniku remisowym. Pod koniec pierwszej połowy obejmujemy prowadzenie, po bardzo ładnej akcji zespołowej. Początek drugiej połowy to otwarta gra obydwu zespołów i poprzeczka dla gospodarzy... Od momentu strzelenia trzeciego gola przez nasz zespół, dominacja na placu naszego zespołu i kolejne trafienia w tym spotkaniu.

Brawo za walkę, mądrą i skuteczną grę !!!

W środę podejmujemy w Karczewie jedną z mocniejszych drużyn w naszej grupie i głównego kandydata do awansu - warszawskiego Ursusa.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski (Wojdasiewicz)
Rewer (Kobza), Niedziółka (kpt.), Kozłowski (Nakonieczny), Gajgier (Łukasik)
Latuszek
Bąk (Majchrzak), Trzaskowski
Kamiński (Brojek), Boniecki (Piekut), Jałocha

I Woj.LJM U-16  AP Żyrardów - LKS Mazur Karczew  1:5 (1:2)

Strzelcy bramek:

0:1 Trzaskowski as. Jałocha, 1:2 Jałocha as. Boniecki, 1:3 Majchrzak as. Latuszek, 1:4 Boniecki, 1:5 Majchrzak as. Piekut