AKTUALNOŚCIWygrana Juniorów ze Spartą Jazgarzew
2018-09-16 U-19 (2001) Aktualności

Wygrana Juniorów ze Spartą Jazgarzew

W niedzielne popołudnie juniorzy Mazura rozegrali kolejny mecz ligowy pokonując Spartę Jazgarzew 4:1 (1:1).
Spotkanie od pierwszych minut nie stało na wysokim poziomie, szczególnie po stronie gospodarzy. Sparta mądrze się broniła i starała się wyprowadzać kontrataki. Mazur posiadał optyczną przewagę ale akcje gospodarzy skutecznie rozbijała obrona i środek pola gości.
W 16' na prowadzenie wyszli gospodarze. Po podaniu Chodkiewicza piłkę do bramki skierował Czarek Ćwiek. W ostatniej minucie 1wszej połowy sędzia spotkania dopatrzył się zagrania ręką zawodnika Mazura w polu karnym i podyktował 11tkę. Niedzwiedzki obronił rzut karny, lecz przy dobitce był bez szans.

W 2 połowie meczu w składzie gospodarzy następiły zmiany i gpospodarze częściej zagrażali bramce Sparty. W 65' po strzale Dąbrowskiego i dobitce Ćwieka, Mazur ponownie wyszedł na prowadzenie. W 87' ponownie duet Dąbrowski- Ćwiek podwyższył wynik na 3:1 a w 89' indywidualną akcją popisał się kapitan Mazura Chodkiewicz Paweł i lobem ustalił wynik na 4:1.
Kolejny mecz juniorów już w najbliższą środę o godz. 18:30 w Ożarowie Mazowieckim, gdzie zmierzymy się z zespołem UKS Ołtarzew. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 4:1 (1:1)
Bramki: Cezary Ćwiek x3 (as. Dąbrowski x2, Chodkiewicz), Chodkiewcz Paweł.