AKTUALNOŚCIJuniorzy ponownie wygrywają z Unią
2018-10-07 U-19 (2001) Aktualności

Juniorzy ponownie wygrywają z Unią

W niedzielę o 13:00 w Bemowskim Ośrodku Sportu juniorzy Mazura ponownie wygrywają z Unią II Warszawa aż 9:0 (2:0).
Początek meczu mógł rozpocząć się od prowadzenia gości, lecz swoje okazje zmarnował kolejno Cezary Ćwiek i Maciej Dąbrowski. W 30 minucie spotkania Mazur prowadził już 1:0. Kapitalnym uderzeniem z 25m popisał się Patryk Małecki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce. Minutę później Mazur prowadził 2:0. Składną akcję całego zespołu zakończył Czarek Ćwiek po podaniu Dąbrowskiego.
W drugiej połowie nastąpił festiwal strzelecki juniorów. W 47' do bramki trafia Niedziółka po podaniu Staszczuka, 48' ponownie Patryk Małecki po podaniu Ćwieka, w 51' Grzanka po kolejnej asyście Staśka Staszczuka. Ozdobą spotkania była również bramka zdobyta przez Dominika Krzywdę, który uderzył bezpośrednio z powietrza po podaniu Staszczuka. W 75' Michał Majchrzak trafia do pustej bramki, po tym, jak piłka odbiła się od słupka po uderzeniu Dąbrowskiego. Wynik spotkania na 9:0 ustalił dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym Dominik Krzywda.

MUKS Unia II Warszawa - Mazur Karczew 0:9 (0:2)
bramki: Małecki P. x2 (as. Ćwiek), Krzywda D. (as. Staszczuk),Ćwiek C. (as. Dąbrowski), Niedziółka (as. Staszczuk), Grzanka A. (as. Staszczuk), Dominiczak J. (as. Krzywda), Majchrzak M., Krzywda x2 (as. Majchrzak)

Skład Mazura:
Kamiński (49' Niedzwiedzki)- Staszczuk, Glinkiewicz (49' Widłak Daniel), Słowiński, Dominiczak, Małecki (49' Majchrzak), Stankiewicz (49' Grzanka), Dąbrowski, Niedziółka, Krzywda, Ćwiek.

Już w najbliższą sobotę o godz.12:00 juniorzy Mazura rozegrają kolejny mecz ligowy podejmując Świt Warszawa. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion.