AKTUALNOŚCITrzy punkty w Piasecznie!!
2018-10-27 U-11 (2008) Aktualności

Trzy punkty w Piasecznie!!

W ósmej kolejce sezonu wygrywamy na bardzo ciezkim terenie w Piasecznie 5:4.Początek spotkania pod dyktando gospodarzy którzy po naszych błędach stwarzają sobie klarowne sytuacje i jedna z nich wykorzystują. Od drugiej kwarty to już popis gry naszych chłopców którzy dzięki wyjątkowo zespolowej grze bardzo szybko za sprawą goli Kuby Klosa x 2(nominalnie nasz bramkarz ale tez świetny egzekutor :-) ) i Grosika wychodzą na prowadzenie 3:1.

Nawet głupio stracona bramka na 3:2 i wyrzucenie naszego gracza z boiska nie przeszkadza w strzelaniu kolejnych goli.Gol w osłabieniu to popis Michała Parzycha ktory wyłożył piłkę Oliemu a ten po  swietnym przyjęciu podwyższył wynik na 4:2.Decydujący cios zadał Grosik.Koncowka to lekka dekoncentracja chłopców która kończy się stratą dwóch goli. Mimo tego wynik od czwartej kwarty był nie zagrożony i odnosimy w pełni zasłużone zwycięstwo.Brawo Mazurek WALCZYMY DO KONCA!!!

MKS Piaseczno-Mazur Karczew 4:5