AKTUALNOŚCIAkademia Piaseczna pokonana
2018-11-04 U-11 (2008) Aktualności

Akademia Piaseczna pokonana

Kolejne spotkanie naszych Orłów i kolejne problemy od początku spotkania po kilku minutach meczu wynik 1:0 dla gospodarzy a mogło być znacznie gorzej gdyby nie świetne interwencje Mikołaja w pierwszej części.Z czasem przejmujemy inicjatywę na boisku ale infolencja strzelecka tego dnia jest duza.Dopiero Grosik po skladnej akcji z Grzeda doprowadza do wyrównania.Kolejny błąd w obronie kończy się golem dla gospodarzy.Pod koniecznie drugiej kwarty wyrównuje,,Pazdan".Trzecia część to już nasza przewaga i gol z karnego Mikiego.Pod koniec trZeciej części po błędzie obrony pada gol fla F.A(nalezy dodac kapitalny).Końcówka meczu to mega emocje ale na szczęście tego dnia trafiamy częściej My.Wynik całkowicie zasłużony a kilka naszych akcjii palce lizać.

Football Academy Piaseczno-Mazur Karczew 4:6