AKTUALNOŚCIPromnik też niesforsowany
2018-11-18 Mazur II Karczew Aktualności

Promnik też niesforsowany

W ostatnim w tym roku meczu LO, Mazur II przegrał u siebie z Promnikiem Łaskarzew 0-1 (0-1).

Damian Falkowski: Ostatni mecz w rundzie , niejako podsumowuje całą nasza rundę. Przegrywamy mecz, którego na pewno mogliśmy nie przegrać , tracimy bramkę której mogliśmy uniknąć. Mogliśmy zdobyć bramkę pierwsi ale to ciągle takie gdybanie mogliśmy ale nie wykorzystaliśmy i skończyło się jak się skończyło .

Promnik czekał na kontry zamurowal się na własnej połowie wyprowadził dwie w pierwszej polowie zdobył jedną bramkę i wygrał mecz ,w drugiej praktycznie nie wyszedł z własnej połowy. Ale jeżeli to dało im punkty najwidoczniej było dobrym rozwiązaniem.

Dobrze że to już koniec tej rundy na pewno nikt się nie spodziewał tego ze będziemy tu gdzie jesteśmy w tabeli. Oczekiwania po poprzednim dobrym sezonie były na pewno wewnątrz zespołu i ogólnie większe ,ale zostało to wszystko szybko zweryfikowane i sprowadzone na ziemię. Sytuacja jest ciężka i trzeba ogólnie zastanowić się wewnątrz co dalej, walczymy o utrzymanie w LO.

Mazur II Karczew 0-1 (0-1) Promnik Łaskarzew