NIEDZIELA
12:30
Mazur Karczew - : - Perła Złotokłos
2024-04-14
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Mazura z Wisłą II Płock. W materiale najciekawsze sytuacje, kontrowersje oraz wypowiedzi pomeczowe szkoleniowców: Łukasza Nadolskiego i Macieja Gadowskiego. Zdjęcia TUTAJ
Mazur Karczew
2024-04-14
Patryk Kwaśniczko: Niestety nie tak weszliśmy w mecz jak powinniśmy i tracimy bramkę, która go układa i na koniec okazuje się decydująca. Myślę, że 1 połowa pod dyktando Wisły, choć mieliśmy swoje okazje, których nie wykorzystujemy.  Fajnie wchodzimy w 2 połowę, układa nam się mecz, przeciwnik gra w 10. Ostatnie pół godziny należało zdecydowanie do nas, mamy swoje szanse których nie wykorzystujemy. (...)
2024-04-13
Szybko stracona bramka zadecydowała o porażce 0-1 (0-0) z liderującą Wisłą II Płock. Rywale wzmocnieni I-ligowcami, kończyli mecz w 10-tkę i mimo kontrowersji w ostatnich minutach, udanie dowieźli 3 punkty, ratując 1.miejsce w rankingu. W zespole Mazura zadebiutował Kamil Waśniowski.
W rozwinięciu relacja....
2024-04-11
W sobotę o 16:00, Mazur podejmie liderującą Wisłę II Płock. Będzie to dla nas okazja do zmycia wyjazdowej klęski z Jesieni. Przegraliśmy wówczas 1-7, chociaż była to dopiero 2.porażka w historii z tym rywalem. Autor hattrika z tego meczu Szczutowski zimą zmienił klub. Statystyki z rywalem TUTAJ. Zapraszamy kibiców.
2024-04-07
Mazur II skutecznie wypunktował w małych derbach Klasy A, na wyjeździe  Józefovię II. Gola do szatni zdobył Filip Retmianiak, a wynik 2-1 (1-0) w doliczonym czasie gry ustalił Maciej Dąbrowski.
Mazur II Karczew
2024-04-06
Ząbkovia to zespół, który jesienią najlepiej zaprezentował się w Karczewie. Pokonał nas wtedy 5-1. Dokładnie takim samym wynikiem zakończył się pojedynek rewanżowy, chociaż tym razem doprowadziliśmy do wyrównania 1-1 trafieniem Zboiny. Okazało się jednak, że był to gol honorowy. W końcówce meczu w zadebiutował w bramce Jakub Grzegorzewski. W rozwinięciu obszerna relacja live, dzięki pomocy powracającego do zdrowia Mateusza Kociszewskiego.
2024-04-04
W sobotę o 15:00, w Ząbkach przy ul.Sportowej 1, Mazur rozegra mecz z walczącą o awans Ząbkovią, posiadającą stratę 4 punktów do lidera. Będzie to próba rewanżu za jesienną klęskę w Karczewie 1-5. Wiosną rywale wygrali 4 mecze: 4-3 z Weszło (!), 1-0 w Jedlińsku, 3-1 w Ursusie, pokonali u siebie Marcovię 3-1. Przegrali tylko raz 0-1 w Płocku.  Więcej o rywalu i pełne statystyki TUTAJ
2024-03-30
Wróciliśmy na zwycięską ścieżkę. Po dosyć wymagającej pierwszej połowie i zdecydowanie lepszej drugiej w naszym wykonaniu, pokonujemy Drukarza II Warszawa 3:1 i w naszym dorobku punktowym widnieje liczba 37 oczek.
2024-03-30
Jakub Spychaj znalazł nowy klub, tak jak Emil Anusiewicz, czyli występujący w Lidze Okręgowej Wicher Kobyłka. Kuba trafił do Mazura latem z Powiślanki Lipsko. Wystąpił w 17 oficjlalnych meczach, głównie na pozycji stopera. Spędził 1315 boiskowych minut.
Dziękujemy za grę w Mazurze.
2024-03-29
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Mazura z Weszło Warszawa. W materiale bramki nagrane z widoku trybuny oraz wypowiedzi pomeczowe szkoleniowców: Piotra Kobiereckiego i Macieja Gadowskiego. Zdjęcia TUTAJ, a kulisy TUTAJ