AKTUALNOŚCIDodali Hucie do pieca
2019-02-02 Mazur Karczew Aktualności

Dodali Hucie do pieca

W pierwszym lutowym sparingu Mazur odprawił IV-ligowego Hutnika Warszawa 6-2 (4-2). Hattrika ustrzelił Marcin Raszka, dubleta w tym raz z karnego Kamil Gałązka, a raz punktował Szymon Dąbrowski. Za tydzień domowy sparing z Gromem Warszawa.

Mecz otworzył z karnego, podyktowanym po faulu na Jakubie Piotrzkowiczu, Kamil Gałązka. Drugiego gola zdobył Marcin Raszka po dograniu z prawej strony od Piotrzkowicza. Goście dwukrotnie doprowadzali do remisu.  Ostatecznie do przerwy Mazur trafił jeszce dwukrotnie. Najpier Raszka, po asyscie Dąbrowskiego, a następnie sam Szymon przy asyście Gałązki.

Po przerwie gospodarze dołożyli 2 kolejne trafienia. Najpierw Raszka wykorzystując, odbitą po rykoszecie piłkę po uderzeniu Kamila Hernika, a potem Gałązka, któremu asystował Marcin.

Mazur: Anusiewicz (46.Głasek) - Pielak (70.Dąbkowski), Piekut, Zembol (70.Gregorczuk), Dąbkowski (46.Pasik) - Gregorczuk (46.Koriażnow), Celiński  - Dąbrowski (46.Hernik), Gałązka, Piotrzkowicz (46.Trzaskowski) - Raszka (70.Dąbrowski)