AKTUALNOŚCIII miejsce U-11 na Progres Cup
2019-02-19 U-11 (2008) U-11 (2008) Aktualności

II miejsce U-11 na Progres Cup

W niedzielę uczestniczyliśmy w turnieju Progres Cup.
Wystawiśmy dwie drużyny. Pierwsza drużyna zajęła drugie miejsce przegrywając dość pechowo w finale z Progresem Garwolin 0:1. Druga drużyna zajęła 8 miejsce.
Najbardziej dramatyczne spotkanie odbyło się w meczu półfinałowym gdzie zmierzyliśmy się z Watra Mrozy i po błędze  w pierwszych minutach musieliśmy gonić wynik. Mimo ogromnej przewagi dopiero na dwie minuty przed koncem Michał Parzych dał nam wyrównanie. Karne to najbdziej emocjonujaca część turnieju i dzieki świetnej postawie naszych bramkarzy (Kłos i Deleżuch) awansujemy dalej.
Królem strzelców turnieju został Oliwier Trzepałka zdobywając 6 goli .