AKTUALNOŚCIZwycięstwo na inaugurację sezonu
2019-03-25 U-14 (2005) Aktualności

Zwycięstwo na inaugurację sezonu

W sobotnie przedpołudnie zagraliśmy pierwsze spotkanie ligowe. Na naszym stadionie gościliśmy zespół Jedność Żabieniec. Od tego sezonu mecze rozrgywane są w systemie 2x40 minut.

W pierwszej połowie dosyć szybko udało nam się wyjść na prowadzenie. Po stałym fragmencie gry na listę strzelców wpisał się Kuba Kurek. Po kilku udanych akcjach naszego zespołu, Kuba ponownie pokonał bramkarza gości, dopisując kolejną bramkę.
Niestety nie udało nam się uniknąć błędów w tym spotkaniu, bo po zamieszaniu w naszym polu karnym i faulu na przeciwniku, sędzia podyktował rzut karny. Zawodnik z Żabieńca wykorzystał okazję, strzelając kontaktową bramkę.

W drugiej połowie połowie meczu nie padły już żadne bramki.
Po spotkaniu mamy czas na analizę naszych dobrych i słabych stron. W weekend czeka nas kolejne spotkanie. Tym razem zagramy na wyjeździe z zespołem z Krzaków Czaplinkowskich.

Mazur Karczew vs Jedność Żabieniec 2:1