AKTUALNOŚCIWyjazdowa porażka U-11B
2019-04-10 U-11 (2008) Aktualności

Wyjazdowa porażka U-11B

W drugiej kolejce IV ligi nasza druga drużyna ulega dość wysoko drużynie Drukarza III Warszawa 4:10. Wynik jest stanowczo za wysoki i na pewno nie zasłużyliśmy na taką porażkę. Początek spotkania bardzo wyrównany i po jednej z kontr wychodzimy na prowadzenie. Przez dużą część 1 kwarty jesteśmy drużyną lepszą tworzącą sobie sytuację ale za sprawą fatalnych błędów w defensywie tracimy dwa gole.

Po przerwie gospodarze strzelają jeszcze dwa gole i od tego czasu następuje poprawa naszej gry. Co szybko skutkuje sytuacjami i zmianą wyniku. Na początku trzeciej kwarty doprowadzamy do remisu 4:4 po ofiarnym śslizgu Marcina Kostrzewy. Od tego czasu zupełnie ,,uchodzi z nas powietrze" popełniamy całą mase bardzo prostych błędów które bezwzględnie wykorzystują gospodarze.

Drukarz III Warszawa-Mazur II Karczew 10:4