AKTUALNOŚCIWygrana z Sobieniami, remis z Championem
2019-04-15 U-14 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Wygrana z Sobieniami, remis z Championem

W mroźny i mokry sobotni poranek nasza drużyna 2006  gościła na boisku Mazura zespół KS Sobienie Jeziory. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, chłopcy zdecydowanie wygrali spotkanie pokonując przeciwnika 12:0.
Po pierwszej połowie prowadzilśmy 8:0, w drugiej części meczu każdy z zawodników próbował wpisać się na listę strzelców. Udało się podwyższyć wynik o kolejne 4 bramki.

Mazur Karczew: KS Sobienie Jeziory 12:0

Strzelcy bramek: Puławski x2, Pytlarczyk x3, Żelazo 2, Walkiewicz, Kołodziejczyk x3, Wyszomirski

Zagraliśmy w składzie:
Blauth, Wyszomirski, Kot, Niedziółka, Kołodziejczyk, Puławski, Osica, Choroszko, Walkiewicz, Galas, Pytlarczyk, Gąsiewski, Żelazo

W niedzielę rocznik 2005 zagrał mecz wyjazdowy z zespołem STF Champion. Spotkanie rozpoczęło się dla nas idealnie, bo już w 7 minucie meczu, po dobrze wykonanym rzucie różnym Koziołek umieszcza futbolówkę w bramce gospodarzy. Po 2 minutach ponownie pokonujemy bramkarza przeciwnika (Stasiek) i wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie. Niestety w końcówce pierwszej połowy (36 i 37 minuta) gospodarze doprowadzają do wyrównania i spotkanie zaczyna się od początku.

Drugą połowę rozpoczynamy ofensywnie i już w 43 minucie po pięknym strzale Kamyka i delikatnej "obcierce" Witka ponownie wychodzimy na prowadzenie. Przeciwnik odpowiada nam kolejnym celnym strzalem i spotkanie kończy się podziałem punktów.

STF Champion - Mazur Karczew 3:3

Strzelcy bramek: Kozłowski, Przewodowski, Witkowski

Zagraliśmy w składzie: Grudziński, Blauth, Wielgomasz, Świerlikowski, Kurek, Biedrzycki, Kamiński, Witkowski, Kozłowski, Przewodowski, Dąbrowski, Ciszkowski, Stefanowicz, Pałczyński, Suchecki, Janiak