AKTUALNOŚCIKlęska Orlików w Górze
2019-04-16 U-11 (2008) Aktualności

Klęska Orlików w Górze

Mecz o którym należy jak najszybciej zapomnieć od początku spotkania dość niespodziewanie zostaliśmy zepchnięci do defensywy i pozostawalismy w niej az do przerwy. Wynik 0:4 świadczy o wszystkim.

Trzecia kwarta, lekkie przebudzenie chłopaków gol Parzycha na 1:4 a później cztery setki zmarnowane z naszej strony.Czwarta kwarta najgorsza w  naszym wykonaniu.Tracimy kuriozalne bramki i przegrywamy zasłużenie aż 1:8.Sroga  lekcja dla wszystkich zawodników że bez  zaangażowania w grę nie możliwością jest osiągnąć sukces.Jedyne jasne punkty tego dnia to przede wszystkim Michał Grzęda który łatał dziury w obronie oraz Mikołaj Deleżuch i Wiktor Kocielnik.

Teraz czas na rehabilitację i walka za dwa tygodnie o 3 pkt w Halinowie!!!

Korona Góra Kalwaria-Mazur Karczew 8:1