AKTUALNOŚCIKolejne 3 punkty po meczu z Józefovią
2019-04-19 U-14 (2005) Aktualności

Kolejne 3 punkty po meczu z Józefovią

W czwartkowe popołudnie chłopcy z rocznika 2005 rozegrali 5 kolejkę ligową.
Tym razem gościliśmy na naszym boisku zespół z Józefowa.
Początek spotkania nie zapowiadał większych emocji. Obie drużyny "badały" się wzajemnie. Do czasu, gdy po celnym strzale Staśka wyszliśmy na prowadzenie. Przeciwnik nie pozostał nam dłużny odpowiadając bramką. Po kilku minutach meczu i zamieszaniu w polu karnym gości, pada samobójcza bramka i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:1.

Druga część spotkania to już emocje jak w Lidze Mistrzów. Przeciwnik doprowadza do remisu, następnie strzela kolejną bramkę. Sytuacja robi się nerwowa, bo przegrywamy na własnym boisku. Na szczęście nasi chłopcy potrafili się podnieść i najpierw do bramki trafia ponownie Stasiek, a potem gola na miarę wygranej strzela Kuba.

I tym miłym świątecznym akcentem wygrywamy z Józefovią 4:3.

Mazur Karczew - Józefovia II Józefów 4:3

Strzelcy bramek: Przewodowski x2, Kurek, samobój

Zagraliśmy w składzie: Grudziński, Blauth, Wielgomasz, Świerlikowski, Kurek, Biedrzycki, Kamiński, Witkowski, Kozłowski, Przewodowski, Dąbrowski, Ciszkowski, Stefanowicz, Pałczyński, Janiak, Kot, Odoliński

I na koniec kilka słów od trenera: Życzę wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz przyjaciołom drużyny spokojnych świąt.