2019-05-09 U-14 (2005) Aktualności

U-14 Liderem na półmetku rozgrywek!

Wczoraj rozegraliśmy zaległe spotkanie z Wilgą Garwolin.

Na półmetku rozgrywek wskoczyliśmy na fotel lidera naszej grupy :-)

Mecz rozpoczęliśmy bardzo ofensywnie i z dużym zapałem. Już w 7 minucie spotkania, po celnym strzale Filipa Retmaniaka wyszliśmy na prowadzenie. Niestety po naszych błędach w polu karnym przeciwnik szybko odpowiedział bramką. Chłopcy szybko się ogarnęli i w 13 minucie po golu Staśka ponownie prowadzimy.
Pod koniec pierwszej połowy nasi zawodnicy trochę zwolnili tempo gry i przestali "grać swoje". Miało to konsekwencje w postaci straty drugiej bramki. Do przerwy wynik 2:2.

Druga połowa to wymiana piłek, obie drużyny starały się zmienić wynik. Dopiero w 64' Paweł wykorzystuję sytuację i wpisuję się na listę strzelców. W doliczonym czasie gry (82') Filip ponownie pokonuje bramkarza gości i wygrywamy całe spotkanie 4:2.

Emocje towarzyszyły zawodnikom i kibicom do końca meczu :-)
Dzięki wygranej zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli, chociaż na szczycie jest bardzo ciasno. Nasz zespół po 6 spotkaniach ma 14 pkt, druga jest Józefovia z 13 pkt, a trzecia Wilga ma na koncie 12 pkt.
Cieszy fakt, że do tej pory nie przegraliśmy żadnego meczu (4 wygrane, 2 remisy). Oby tak dalej!

W sobotę rozpoczynamy rundę rewanżową. Zagramy na wyjeździe z zespołem Jedność Żabieniec. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy z nimi 2:1.

Mazur Karczew vs Wilga Garwolin 4:2

Zagraliśmy w składzie: Grudziński, Blauth, Świerlikowski, Biedrzycki, Wielgomasz, Kurek, Odoliński, Kamiński, Misior, Witkowski, Przewodowski, Janiak, Retmaniak, Dąbrowski, Kozłowski

Strzelcy bramek: Retmaniak x2, Przewodowski, Witkowski