AKTUALNOŚCIMazur Karczew 1 - 5 K S Halinów
2019-06-16 U-12 (2007)

Mazur Karczew 1 - 5 K S Halinów

Mazur 1- 5 Halinów (2)                                          Nie pomogło własne boisko

Mazur Karczew 1- 5 K S Halinów

Mecz rozpoczął bardzo obiecująco, od ładnych skoordynowanych ataków wszerz boiska.
Śmiałych prób strzałów z daleka, które niepokoiły bramkarza gości, lecz niestety bez powodzenia. Aż do czwartej minuty, gdy po wznowieniu gry przez Michała T., piłkę otrzymał Karol N., który dał Mazurowi prowadzenie na 1 do 0. Pomimo tropikalnej pogody nasi chłopcy biegali zbyt dużo, a goście bardziej ekonomicznie przy długiej ławce rezerwowych oszczędzali siły. Zdawało się że czekają, aż Mazurki się wybiegaja, nie majac tak długiej ławki rezerw, co ułatwi im pokonanie gospodarzy.Bardzo równorzędna gra toczyła się do momentu utraty bramki przez nasz zespół w 28 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 1 do 1.
Druga połowa rozpoczęła się zwiększonym tempem rozgrywanych podań przez gości, a u naszych Mazurków zarysowywał się brak szybkości i przestoje w przechwycie piłki. Własnie taki błąd doprowadził już w trzeciej minucie drugiej połowy do utraty drugiej bramki przez nasz zespół. Wynik meczu 1 do 2 jest wynikiem otwartym, w zasięgu Mazurków, wszak słyną oni z waleczności. Zatem nasi chłopcy dawali z siebie, co mogli, by nie ulec upałowi i przeciwnikowi.
Do przerwy na picie w ostatniej kwarcie los przestał być dla Mazurków tak łaskawy, a być może odezwały się braki kondycyjne. Upalna pogoda zrobiła swoje. Goście wyrażnie wygrywali pojedynki biegowe, by po błędzie naszej defensywy w 54 minucie meczu po raz trzeci pokonać naszego bramkarza Adama R., który swą świetna postawą uchronił nasz zespół od znacznie wyższej porażki. Wystarczył chwilowy przestój - moment zniechęcenia, by w przeciągu minuty stracić czwartą bramkę.
Brak trzech naszych piłkarzy (Patryka F.,Dominika N., Mikołaja Ch., w wyniku odniesionych kontuzji) z podstawowego składu dał się wyrażnie zauważyć w tak trudnym i wyczerpującym meczu.W 58 minucie Halinów ustalił wynik meczu na 1 do 5, co definitywnie odebrało chęc do gry zawodnikom Mazura. Nie oznacza to wcale, że gospodarze nie podejmowali prób zmniejszenia tak niekorzystnego wyniku, lecz niestety bez powodzenia.
I tym razem trener nie mógł wręczyć nagrody dla najlepszego naszego zawodnika, a być może miał za mało nagród, by udekorować wszystkich, którzy na to zasłużyli ?