AKTUALNOŚCIZabrakło czasu
2019-06-18 U-11 (2008) Aktualności

Zabrakło czasu

Mecz który dla nas był bardzo ważny gdyż potrzebowaliśmy punktu do utrzymania a jednocześnie był sprawdzianem ile nas dzieli od pierszoligowych druzyn.Sprawdzian ten wypadła obiecująco mimo porażki  udowodniliśmy ze gdy  jesteśmy w pełni skoncentrowani i dysponujemy w miarę optymalnym składem jesteśmy w stanie nawiązać walkę nawet z takimi drużynami.

Dwie pierwsze części to znaczna nasza przewaga gdzie wywieralismy duża presję na rywali którzy mieli problemy z wyjściem z własnej połowy.My za to dochodzilismy często do sytuacji strzeleckich ale wykończenie pozostawiało wiele do życzenia.Za to gospodarze w ostatniej minucie tej części wykorzystali jedną z nielicznych sytuacji i przegrywamy 0:1.

Trzecia kwarta najslabsza w naszym wykonaniu w pierwszej minucie tracimy gola z wolnego a po kilku minutach duży błąd przy rozegraniu kończy się stratą trzeciej bramki. Gdy wydawało się że jest już po meczu do ataku po raz kolejny poprowadził nasz kapitan Michał Parzych który rozgrywał kapitalne zawody i był bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem na placu gry.W tej części stwarzamy kilka bardzo dobrych sytuacji ale niestety wykorzystujemy tylko dwie.

Przegrywamy ale po meczu którego nie musimy się wstydzić i który daje nadzieję że za pół roku wrócimy ponownie jeszcze silniejsi i bardziej zdeterminowani!!!

Semp II Ursynów-Mazur Karczew 3:2