AKTUALNOŚCIAwans U-10B jest nasz
2019-06-19 U-10 (2009) Aktualności

Awans U-10B jest nasz

Decydujące spotkanie o awans rozegraliśmy z drużyna Vulcanu Wólka Mladzka.Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze i bardzo szybko wychodzimy na prowadzenie po trafieniu Antka Leśniaka.Do końca tej kwarty wyraźna nasza przewaga bez przełożenia na dalsze gole.Od drugiej kwart totalna nasza zapaść i przed czwartą kwarta przegrywamy 1:3.Na szczęście następuje przebudzenie nazych chłopców i w końcówce po uderzeniu z dystansu Antka Leśniaka zdobywamy upragnione 3pkt i AWANS do 3ligi .GRATULACJE!!

VULCAN WÓLKA MLĄDZKA-MAZUR II KARCZEW 4:5