AKTUALNOŚCIPłomień spalił Rezerwy
2019-07-25 Mazur II Karczew Aktualności

Płomień spalił Rezerwy

W drugim testmeczu Mazur II przegrał 1-3 z zespołem siedleckiej LO Płomieniem Dębe Wielkie. Wynik otworzył Bartek Bakuła.

Mazur II Karczew 1-3 (1-2) Płomień Dębe Wielkie

5min. Bakuła as Wojciechowski
21min. (Rzut Wolny)
31min. (Rzut Wolny)
85min.

Skład :
Rudzki (45 Krydowski) - Sobczak (70 Skowroński) Wójcik (45 Radomski) Michalik (45 Kocielnik; 70 Michalik) - Wirtek Majchrzyk (45 Choim) Sadowski (70 Niedziolka) Stanaszek (45 Gedzielewski) Bakuła (70 Woźnicki) - Kołodziejczyk (45 J. Trzaskowski) Wojciechowski (45  Chodkiewicz; 70 Stanaszek )

Damian Falkowski: W trakcie intensywnego tygodnia rozgrywamy kolejny sparing przeciwko zespołowi Płomienia Dębe Wielkie. Początek meczu zapowiada się obiecująco prowadzimy grę niestety z minuty na minutę wyglądamy słabiej. Goście zdobywają dwie bramki po fenomenalnie uderzanych rzutach wolnych,w drugiej połowie mecz jest otwarty i obie drużyny stwarzają sobie sytuacje. Widać że  nogi nie niosą zespół jest w momencie największych obciążeń i ta gra nie porywa ale jest wystarczająco dużo czasu by forma na ligę była już odpowiednia.
Zmartwieniem na pewno po dzisiejszym meczu są urazy które odnieśli dzisiaj zawodnicy liczymy na to że to nic poważnego i nie przeszkodzi w dalszej pracy w okresie przygotowań do sezonu.