AKTUALNOŚCIPrzegrana próba generalna
2019-08-10 Mazur Karczew Aktualności

Przegrana próba generalna

W ostatnim letnim sparingu Mazur podejmował Marcovię. Do przerwy prowadził 1-0 po bramce z karnego Marcina Raszki, podyktowanym po faulu na Szymonie Dąbrowskim. Po przerwie, trener dokonał kilku zmian i goście wyprowadzili 2 skuteczne kontry. Nasz zespół przegrał 1-2. W środę inauguracja sezonu w Sulejówku, a za tydzień o 16:00 mecz u siebie z Warką.

Mazur: Anusiewicz - Bakuła (46.Pielak), Kozikowski (46.Piętka), Zembol (60.Kozikowski), Staluszka (46.Głogowski) - Gregorczuk, Koriażnow (60.Dąbrowski)- Żurawski (60.Trzaskowski), Dąbrowski (46.Filipczak), Trzaskowski (46.Dikof) - Raszka (46.Szczepaniak)