AKTUALNOŚCIWygrana z Advitem, przegrana z liderem
2019-09-30 U-15 (2005) U-15 (2005) Aktualności

Wygrana z Advitem, przegrana z liderem

W sobotni poranek nasz zespół gościł lidera rozgrywek Spartę Jazgarzew.

Osłabiona kontuzjami i chorobami oraz zmęczona piątkowymi turniejami nasza drużyna mimo ambitnej postawy przegrała 2:3. Byliśmy jednak blisko sprawienia niespodzianki.

Niestety indywidualne błędy i trzy bramki stracone z rzutów wolnych (!) nie pozwoliły na zdobycie choćby punktu z faworytem.

Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 2:3

Strzelcy bramek: Kozłowski, Witkowski

Zagraliśmy w składzie: Grudziński, Blauth, Kurek, Biedrzycki, Misior, Odoliński, Wielgomasz, Kamiński, Witkowski, Stefanowicz, Suchecki, Ciszkowski, Kozłowski, Przewodowski, Kołodziejczyk

W niedzielę zaś na naszym boisku gościliśmy dobrze nam znany zespół z Wiązownej.
Początek spotkania dosyć słaby w wykonaniu Mazura, po kilkunastu minutach meczu przegrywaliśmy dwiema bramkami. Na szczęście nasi zawodnicy zaczęli realizować założenia przedmeczowe i po celnych strzałach Pytlarczyka, Augustyniaka i Wielgomasza na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą.

Druga część spotkania zdecydowanie lepsza, chłopcy dominowali na boisku. Padły kolejne trzy bramki dla naszego zespołu.

Mazur II - Advit Wiązowna 6:2

Strzelcy bramek: Pytlarczyk x2, Augustyniak, Wielgomasz, Galas, Blauth

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Galas, Pałczyńsk, Górecki, Kołodziejczyk,  Niedziółka, Kozłowski, Świerlikowski, Bąder, Pytlarczyk, Augustyniak, Przewodowski, Kot,  Puławski, Wielgomasz